Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorska policja żegna swoją rzeczniczkę prasową

10 stycznia nastąpiło uroczyste pożegnanie oficera prasowego. Asp. szt. Kamila Siedlarz przez prawie 23 lata związana była z żorską komendą policji.

Żorska policja żegna swoją rzeczniczkę prasową
Asp. szt. Kamila Siedlarz, fot. policja Żory
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Asp. szt. Kamila Siedlarz przechodzi na emeryturę

Swoją służbę rozpoczęła niemal 23 lata temu i od tego czasu związana była z działalnością Komendy Miejskiej Policji w Żorach mocno angażując się życie miasta i jego społeczność. Zamiłowaniem do zwierząt zaraziła wielu, a w walce w obronie ich praw poświęciła dużo swojego czasu. Kontakt z mediami i udzielanie informacji prasowych należał do jej codziennych obowiązków, w których czuła się niczym ryba w wodzie.

W dniu 10 stycznia 2022 roku w związku z odejściem na emeryturę nastąpiło uroczyste pożegnanie asp. szt. Kamili Siedlarz. Kwiaty i podziękowania za wieloletnią służbę na ręce oficer prasowej złożyło kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

 Od dnia 11 stycznia 2022 roku obowiązki oficera prasowego żorskiej policji pełni mł. asp. Marcin Leśniak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].