Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzech poszukiwanych w kilka dni. Dobra passa wodzisławskiego dzielnicowego

Wodzisławski dzielnicowy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 36-latek był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Trzech poszukiwanych w kilka dni. Dobra passa wodzisławskiego dzielnicowego
mł. asp. Wojciech Stencel
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trzech poszukiwanych w kilka dni. Dobra passa wodzisławskiego dzielnicowego

Wodzisławski dzielnicowy mł. asp. Wojciech Stencel w czasie wolnym od służby, na osiedlu 1 Maja w Wodzisławiu Śląskim zauważył poszukiwanego przez policję mężczyznę. Zaskoczony 36-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego został zatrzymany przez dzielnicowego i przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi Policji. Teraz najbliższe 90 dni spędzi za kratami, jest to kara zastępcza za niezapłacone grzywny. To już trzeci poszukiwany zatrzymany przez dzielnicowego w ciągu ostatnich kilku dni.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KASOWNIK (188.137. * .55) 15.01.2022 01:01

Przyjaciele są ja CICHE ANIOŁYY i podnoszą nas na duchu kiedy nasze skrzydlła zapominają latac a można zapytać kto załatwił że jak się dzwoni pod 997 to od razu łaczy sie z 112 w powiecie Wodzislawskim bo jak pewien własciciel budynku przy sływnemu lokalu .......... puntg g.......że mu ktoś wtargnoł na posesje to tylko koleśi mu kazali policzyć

~szachcic (188.137. * .64) 13.01.2022 17:58

Dzielnicowy załatwił mu do wiosny darmowy hotel na koszt podatnika, no super, w ciepłym,nakarmiony, opieka medyczna, będzie miał rozrywki a na wiosnę wypuszczą i jeszcze kieszonkowe dają na pożegnanie.. Większą karę by miał, jak by przezimował na wolności niż w kiciu.