Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

VIII Betlejem w Polsce. Będzie również w Rybniku

15 stycznia o godzinie 17.00 na Kampusie przy ulicy Rudzkiej w Rybniku odbędzie się koncert kolęd i pastorałek VII Betlejem w Polsce. Ta impreza będzie miała miejsce również 6 stycznia o godzinie 17.00 na placu przed Spodkiem w Katowicach.

VIII Betlejem w Polsce. Będzie również w Rybniku
Zdjęcie poglądowe. Foto: archiwum
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

VII Betlejem zawita do Rybnika

VII Betlejem to świąteczny koncert kolęd i pastorałek, podczas którego wystąpią: 

 • Marek Piekarczyk,
 • Maciej Balcar,
 • Marcin Styczeń,
 • Bartas Szymoniak,
 • Marika/Skubas,
 • Gabi Gąsior,
 • Magda Anioł,
 • Viola Brzezińska,
 • Arkadio, 
 • chór DeocentryCity
 • oraz laureaci the Voice of Poland.

Wydarzenie to odbędzie się 6 stycznia o godzinie 17.00 na placu przed Spodkiem w Katowicach oraz 15 stycznia, również o godzinie 17.00 na Kampusie przy ulicy Rudzkiej w Rybniku. Koncert można oglądać na żywo, ciesząc się klimatem świąt pod samą sceną lub online przy herbatce, w zaciszu własnego domu. Prócz 28 znanych w Polsce wokalistów, wystąpi również chór złożony aż ze 120 000 osób. 

Jak zapewniają organizatorzy, ta impreza ma na celu przywrócenie i zaciśnięcie więzów między ludźmi, gdy po długim czasie pandemicznej izolacji, wszyscy spotkają się na wspólnym kolędowaniu. Zachęca się, by całe rodziny i grupy przyjaciół dołączyły do chóru na żywo lub w domu, by wspólnie się bawić i świętować. 

Ponadto, cały dochód zebrany podczas wydarzenia i ze sprzedaży płyt z utworami, zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym, ponieważ całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć akcja społeczna AMBASADOR MIŁOSIERDZIA.

W repertuarze koncertów znajdą się między innymi takie znane utwory, jak "Bóg się rodzi", "Nie było miejsca dla Ciebie", oraz nieco mniej znane kolędy z różnych zakątków Polski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].