Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Druhowie z OSP Racibórz Markowice zebrali 120 kubków i termosów dla funkcjonariuszy, którzy bronią wschodniej granicy

- Nie jest tego bardzo dużo, ale też nie jest mało. Zwłaszcza, że pierwszy raz robiliśmy taką akcję - mówi Daniel Tumula, prezes OSP Racibórz Markowice.

Druhowie z OSP Racibórz Markowice zebrali 120 kubków i termosów dla funkcjonariuszy, którzy bronią wschodniej granicy
2 grudnia termosy i kubki termiczne przekazano do Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu. Stąd zostaną przetransportowane na wschodnią granicę Polski. Na zdjęciu drugi z lewej strony Daniel Tumula, prezes OSP Racibórz Markowice.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Przeprowadzona przez druhów z Markowic zbiórka wpisuje się w akcję #MuremZaPolskimMundurem. Zaangażował się w nią również wiceminister sprawiedliwości Michał Woś, który przekazał około 30 kubków termicznych.

Główny cel przedsięwzięcia to moralne wsparcie funkcjonariuszy służb mundurowych, Straży Granicznej oraz żołnierzy, którzy pełnią służbę na polsko-białoruskiej granicy.


Zobacz również:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].