środa, 19 stycznia 2022

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Kultura

Paweł Domagała zagrał koncert w Pszowie. Zobacz, jak było [ZDJĘCIA]

29.11.2021 11:28 | 0 komentarzy | NM

28 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbył się niezapomniany koncert Pawła Domagały. Choć Pszów to niewielka miejscowość, wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem i sam artysta bardzo się cieszył, że może występować na scenie pszowskiego MOKu. Warto zaznaczyć, że był to również ostatni koncert na trasie Wracaj Tour. 

Paweł Domagała zagrał koncert w Pszowie. Zobacz, jak było [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Paweł Domagała zagrał koncert w Pszowie. Zobacz, jak było

Paweł Domagała to 37latek pochodzący z Wrocławia. Jest znany zarówno ze swojej muzyki, jak i z aktorstwa. Wystąpił między innymi w "O mnie się nie martw" i "Wkręconych". Jego najbardziej znaną piosenką zdecydowanie jest "Weź nie pytaj", która do tej pory cieszy się ogromną popularnością w wielu stacjach radiowych. 

Koncertem w Pszowie, Domagała zakończył swoją trasę "Wracaj Tour", promującą płytę o tym samym tytule. Artysta zaprezentował się wraz z zespołem, prezentując lekkie, akustyczne dźwięki i żywe melodie. Sam występ był dość kamaralny, ale zdecydowanie nie skromny! Wszystkie krzesła na sali zostały zajęte przez fanów muzyka, a show towarzyszyła piękna oprawa wizualna, stworzona przy pomocy kolorowych świateł, które podkreślały delikatny i nieco niewinny charakter utworów Domagały. 

Sam wokalista zażartował, że poprzednie występy były jedynie próbą przed koncertem w Pszowie.