Wtorek, 18 stycznia 2022

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Kultura

Zespół Raz Dwa Trzy świętuje jubileusz. Na koncercie w Wodzisławiu były brawa na stojąco!

26.11.2021 12:32 | 0 komentarzy | (q)

W czwartkowy wieczór (25 listopada) w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpił zespół Raz Dwa Trzy w swojej jubileuszowej trasie "30 lat jak jeden koncert". Zebrani mogli wysłuchać znane i lubiane przeboje grupy, w tym brawurowe interpretacje tekstów swoich mistrzów: Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.

Zespół Raz Dwa Trzy świętuje jubileusz. Na koncercie w Wodzisławiu były brawa na stojąco!
Zespół Raz Dwa Trzy w Wodzisławiu zaśpiewał wszystkie swoje przeboje
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze

To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

Posłuchajcie największego hit zespołu Raz Dwa Trzy Trudno Nie Wierzyć w Nic:

Trudno Nie Wierzyć w Nic.mp3