Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Oficjalnie zarejestrowano jastrzębski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26.10.2021 09:48 | 0 komentarzy | AgaKa

Jarosław Potępa, szef jastrzębskiego sztabu WOŚP zapowiada, że zaczyna się praca nad 30. finałem orkiestry, który odbędzie się pod hasłem: Przejrzyj na oczy!

Oficjalnie zarejestrowano jastrzębski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Organizatorem finału jest Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość”, działające przy ZS nr 2.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Ruszyły prace nad naszym, jastrzębskim finałem. Jeśli tylko sytuacja pandemiczna pozwoli, to scena główna będzie znajdowała się, wzorem lat ubiegłych, przed kinem „Centrum”. Siedzibą sztabu jest Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, tam wolontariusze otrzymają identyfikatory i tam będziemy liczyć pieniądze - mówił Jarosław Potępa.

Szczegółowy program jest trakcie opracowania

W momencie, kiedy ruszy rejestracja wolontariuszy sztab poinformuje o tym za pośrednictwem profilu na FB oraz w mediach lokalnych.

- Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość” już drugi raz będzie organizatorem jastrzębskiego finału WOŚP. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji charytatywnej, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych mieszkańców - mówiła Anna Kłosowska, prezes stowarzyszenia, nauczycielka Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju.

Jubileuszowy 30. finał WOŚP zbiera środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Odbędzie się w niedzielę 30 stycznia.