Piątek, 22 października 2021

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

“Ostatni pojedynek” - wyjątkowa premiera z udziałem rycerzy!

13.10.2021 13:42 | 0 komentarzy | MP

Pokaz walki w wykonaniu Rycerskiej Kadry Polski oraz możliwość wygrania voucherów do Warowni Pszczyńskich Rycerzy – to atrakcje czekające na widzów specjalnego pokazu filmu „Ostatni pojedynek”.

“Ostatni pojedynek” - wyjątkowa premiera z udziałem rycerzy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Filmowy wizjoner Ridley Scott wraca z nowym filmem! „Ostatni pojedynek” to wciągająca opowieść o zdradzie i zemście, osadzona w realiach czternastowiecznej Francji, kiedy umiejętność posługiwania się mieczem pomagała rozstrzygnąć na swoją korzyść niejeden spór. W tej historycznej epopei opartej na prawdziwych wydarzeniach, zobaczymy plejadę gwiazd: Matta Damona, Adama Drivera, Bena Afflecka oraz Jodie Comer.

O tym, kto zostanie zwycięzcą ostatniego pojedynku, nasi widzowie przekonają się po obejrzeniu filmu. Natomiast na wszystkich, którzy w najbliższy piątek, o godzinie 19:20 wybiorą się na seans „Ostatniego pojedynku” w Kinie Helios w Żorach, czekają dodatkowe atrakcje: możliwość spotkania z zawodnikami Rycerskiej Kadry Polski https://rycerskakadra.pl/ oraz zdobycia voucherów do Warowni Pszczyńskich Rycerzy https://warownia.com.pl/

Przed projekcją filmu odbędzie się prawdziwa rycerska walka na żywo!

Serdecznie zapraszamy!

Tekst sponsorowany