Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kierowca tego autobusu jechał pod prąd. "Takie akcje tylko przy Auchan w Raciborzu"

Nerwy puściły niejednemu kierowcy, który w ostatnich tygodniach próbował przejechać przez skrzyżowanie ulic Rybnickiej i Brzeskiej w Raciborzu. Prawdopodobnie tak było również w tym przypadku.

Kierowca tego autobusu jechał pod prąd. "Takie akcje tylko przy Auchan w Raciborzu"
Zdjęcie wykonane przez naszego Czytelnika 11 października około godz. 15.15. Widać na nim autobus, który jedzie pod prąd ulicą w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego.

- 11 października o godzinie 15.15 autobus wjeżdża pod prąd na jednokierunkowej. Takie akcje chyba tylko przy Auchan się dzieją - napisał do nas autor zdjęź.

Utrudnienia w ruchu w tym rejonie mają bezpośredni związek z remontem DW 935. Jeszcze kilka tygodni temu nagminnie dochodziło tam do sytuacji ignorowania przez część kierowców czerwonego światła na odcinku objętym wahadłową organizacją ruchu. Policjanci przeprowadzili kilka akcji, których celem było zdyscyplinowanie kierowców. Mimo to, jak widać na załączonym obrazku, wciąż dochodzi tam do podobnych sytuacji.

Czy wy również byliście świadkami takich zdarzeń w tym rejonie?

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Niezadowoleni (5.184. * .83) 14.10.2021 19:20

Ile czasu można stać ?? co roku drogi poblokowane a końca tych pseudo remontów nie widać. Dziwię się że mieszkańcy Raciborza nie protestują. To jest dramat!! Kto jest za to odpowiedzialny?

~Świadek1 (37.248. * .91) 13.10.2021 18:56
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Ten autobus nie jechał drogą przy Auchen,tylko był zaparkowany z boku tej jezdni nie przeszkadzjac w ruchu

~Zawodowi (83.26. * .110) 13.10.2021 18:41

Gdyby kierowca autobusu był szanowany jak kiedyś nie dochodziłoby do takich sytuacji. Teraz jest tyle chamstwa na drodze szczególnie w stronę autobusów PKS i PK że glowa boli.
Pozdrawiam