Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

PWSZ w Raciborzu prowadzi nabór na architekturę

23.09.2021 11:44 | 1 komentarz | ż

24 września odbędzie się egzamin wstępny na studia, na którym sprawdza się uzdolnienia kandydatów. To ostatnia szansa na dołączenie do grona studentów architektury w tym roku akademickim.

PWSZ w Raciborzu prowadzi nabór na architekturę
PWSZ w Raciborzu przekonuje, że studia architektury na tej uczelni to praca w małych grupach. Zajęcia są prowadzone w sposób aktywny, organizowane są wyjazdy i warsztaty. Jest też możliwość uczestnictwa w programach unijnych. Fot. Katarzyna Kubik.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozpocznij studia na kierunku Architektura w Instytucie Architektury PWSZ w Raciborzu. To jedyne studia architektoniczne na Śląsku o profilu praktycznym. Masz ostatnią możliwość dołączenia do grona studentów architektury jeszcze w tym roku akademickim. Egzamin wstępny sprawdzający uzdolnienia już jutro, 24 września 2021 r. o godz 9.00 - informuje Kamil Szypuła z Biura Promocji PWSZ w Raciborzu.

Więcej informacji na temat egzaminu znajdziesz TUTAJ.

- W trakcie studiów uczysz się, wspierany przez nauczycieli akademickich, otrzymując wskazówki do pracy i rozwoju. Taki sposób kształcenia sprawdza się, a dowodem na to są liczne osiągnięcia naszych studentów, których prace są wyróżniane i nagradzane nie tylko w krajowych konkursach architektonicznych ale i za granicami, co pozwala nam konkurować z uznanymi ośrodkami akademickimi i jest powodem naszej wielkiej dumy - informuje uczelnia.