Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

41-latek źle się poczuł i wjechał w dwie latarnie [ZDJĘCIA]

Kierowca był trzeźwy. Policjanci ukarali go mandatem.

41-latek źle się poczuł i wjechał w dwie latarnie [ZDJĘCIA]
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w rozbitym pojeździe i sprawdzili napięcie w uszkodzonych latarniach. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 16 tys. zł (fot. OSP Łańce).

Do kolizji drogowej doszło 18 września około godz. 11.00 na ul. Raciborskiej w Kornowacu. - 41-letni kierowca volkswagena passata źle się poczuł i wjechał w latarnie. Był trzeźwy. Policjanci ukarali go mandatem - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Na miejscu oprócz policjantów interweniowali również ratownicy medyczni, którzy przebadali mężczyznę i przewieźli go do szpitala. Tam okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~LekarzRR (185.189. * .133) 21.09.2021 09:41
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Zabrać prawo jazdy dożywotnio! Następnym razem źle się poczuje i wjedzie w grupę dzieci!