Czwartek, 23 września 2021

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Parafie i szkoła zapraszają na szczepienie i spis powszechny do Gołkowic

15.09.2021 07:30 | 1 komentarz | art

Urząd Gminy Godów poinformował o tym, że w Szkole Podstawowej im. Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach, przeprowadzone zostaną szczepienia przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2.

Parafie i szkoła zapraszają na szczepienie i spis powszechny do Gołkowic
Szczepienie przeciwko koronawirusowi odbędzie się w szkole w Gołkowicach. Akcję wspierają m.in. obie gołkowickie parafie.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szczepienia zostaną przeprowadzone 19 sierpnia między godz. 10.00 a 14.00. Współorganizatorami tego przedsięwzięcia są Parafia Ewangelicko-Augsburska w Gołkowicach, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Świętej Anny w Gołkowicach oraz Szkoła Podstawowa im. por. pil. Franciszka Surmy. Udział w organizacji szczepień i wsparcie zaproponowała również Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach.

Zespół szczepiący będą stanowić pracownicy szpitala w Gliwicach. Podawany będzie preparat Pfizer oraz Johnson & Johnson.

Na miejscu zostanie również przygotowany Mobilny Punkt Spisowy, gdzie mieszkańcy będą mogli wypełnić ustawowy obowiązek i spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.