Czwartek, 23 września 2021

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

iPhone 13 i spółka - jakich premier można oczekiwać od Apple tej jesieni?

13.09.2021 13:02 | 0 komentarzy | MK

Już 14 września odbędzie się coroczny event firmy Apple, podczas którego zaprezentowane zostaną nowe produkty marki. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas premiera smartfonów z linii iPhone 13, nowych zegarków Apple Watch 7 oraz nowy model słuchawek bezprzewodowych AirPods 3.

iPhone 13 i spółka - jakich premier można oczekiwać od Apple tej jesieni?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Apple Event 2021 – czy można obejrzeć streaming w sieci?

Wierni klienci marki Apple z niecierpliwością wyczekują eventu, podczas którego zaproponowane zostaną nowości firmy z Cupertino. Event tego typu co roku przyciąga uwagę całego technologicznego świata, ponieważ Apple nadal uznawane jest za markę wyznaczającą trendy w świecie urządzeń mobilnych. Nic więc dziwnego, że konferencja przyciąga uwagę wszystkich. Apple dba również o zachowanie tajemnicy do samego końca, co sprawia, że jeszcze bardziej podsycana jest ciekawość tak konkurencji, jak i samych klientów. Tegoroczna konferencja odbędzie się 14 września o 19:00 czasu polskiego. Streaming będzie dostępny na stronie Apple, a także na kanale YouTube marki. 

iPhone 13, Apple Watch Series 7 i AirPod 3 - na to czekamy

Tajemnica tajemnicą, ale zawsze udaje się pozyskać przynajmniej część informacji o tym, co firma planuje zaprezentować. Jak co roku na konferencji w Kalifornii prezentowany jest oczywiście nowy iPhone. W tym roku powinien to być iPhone 13, choć niektórzy twierdzą, że marka będzie chciała uniknąć pechowej liczby i postawi na iPhone 12S. Więcej głosów jednak zakłada, że będzie to 13, do tego w czterech wersjach: 

  • iPhone 13,
  • iPhone 13 Mini,
  • iPhone 13 Pro ,
  • iPhone 13 Max.

Smartfony mają oczywiście mieć jeszcze lepszy aparat. Wyróżnikiem ma być także łączność satelitarna, do wykorzystania jednak w naprawdę awaryjnych sytuacjach (wezwanie pomocy w miejscu bez sygnału GSM). Poprawić się mają także parametry odświeżania ekranu, odporność szkła. 

Drugim produktem, który ma zostać zaprezentowany przez firmę z Cupertino, ma być Apple Watch 7 z nowym designem, nawiązującym do estetyki iPhone 12. Plusem ma być także dłuższy czas działania baterii, funkcja mierzenia cukru we krwi. Pracować ma na nowym oprogramowaniu WatchOS 8.

Z kolei AirPods 3 – ulepszone słuchawki bezprzewodowe mają mieć design bardziej podobny do wersji Pro. Oznacza to, że pałąki słuchawek będą nieco krótsze. Słuchawki mają mieć także wymienne silikonowe końcówki. Zmniejszyć się ma etui ładujące. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojawią się także funkcje znane z wersji Pro, a więc przestrzenne audio czy aktywna redukcja szumów (ANC). Co do tego nie ma jednak 100% pewności.

Materiał zewnętrzny