Piątek, 23 lipca 2021

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

W raciborskiej bibliotece planszówki wróciły do gry. Kiedy kolejne spotkanie?

20.07.2021 09:35 | 0 komentarzy | d

O tym, że czas spędzony przy grach planszowych jest inspirujący i upływa bardzo szybko, przekonali się uczestnicy spotkania z grami planszowymi „Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu, jakim cieszą się gry planszowe, raciborska biblioteka stale powiększa swoją kolekcję gier oraz regularnie organizuje spotkania Klubu Gier Planszowych. Klub ma swoich stałych bywalców, a za każdym razem na spotkania zapraszani są wszyscy chętni gracze. Spotkania przy grach są znakomitym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Nowoczesne planszówki są oparte na różnorodnej mechanice rozgrywki, mają też piękną szatę graficzną i często wciągającą fabułę - mówi Bożena Plis-Grochowicz z filii nr 9 (Brzezie) raciborskiej biblioteki.

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, w ubiegły piątek 16 lipca, miało miejsce ponowne spotkanie klubu, na które przybyło wielu uczestników zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. W ten sposób powracające do biblioteki rozgrywki gier planszowych znowu okazały się sukcesem.

- Kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych odbędzie się już 13 sierpnia, w godzinach 15-21 - zapowiada Bożena Plis-Grochowicz.

źródło: MiPBP Racibórz, oprac (d)