środa, 22 września 2021

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Premier Morawiecki nie tylko wizytował Eko-Okna. Był też w Raciborzu [ZDJĘCIA]

15.07.2021 20:15 | 9 komentarzy | mad

Wizyta Mateusza Morawieckiego w Raciborzu, to jeden z przystanków poniedziałkowej (tj. 12 lipca) trasy premiera po województwie śląskim. Przyjechał tu, aby złożyć kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O wizycie premiera w Raciborzu wiedziało niewielu. Dzisiaj (tj. 15 lipca) ujawnił tę informację magistrat, przesyłając do redakcji Nowin komunikat prasowy. W treści nadesłanej nam informacji napisano:

W poniedziałek Premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty na Śląsku odwiedził również nasze miasto, aby m.in. wraz z Prezydentem Miasta Racibórz Dariuszem Polowym złożyć kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich. Podczas przechadzki raciborskimi bulwarami prezydent i premier poruszyli temat Polskiego Ładu oraz raciborskich inwestycji m.in. realizowanego przy wsparciu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych - Raciborskiego Centrum Aktywnej Integracji Społecznej, oraz nowego miejskiego żłobka, który również powstaje przy udziale środków rządowych.

– Sprawy naszego miasta są Premierowi Morawieckiemu dobrze znane, przez wzgląd na to, że w kręgu jego bliskich współpracowników są Raciborzanie. Zawsze powtarzam, że nie da się przecenić osobistych relacji i kontaktów - mówi Prezydent Polowy.


Czytaj również: 

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów