Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamila Krawczyk i jej "Zwariowałam Tour" w Radlinie [ZDJĘCIA]

Znudziła ci się już muzyka która ciągle brzmi tak samo? Jesteś ciekawy co do powiedzenia ma nowe pokolenie? Poznaj nową odsłonę polskiego RnB - Kamilę Krawczyk, 17-letnią wokalistkę i autorkę tekstów. Dziś na tężni w Radlinie odbył się koncert promujący trasę koncertową "Zwariowałam Tour". 

Kamila Krawczyk i jej "Zwariowałam Tour" w Radlinie [ZDJĘCIA]
Na zdjęciu Kamila Krawczyk ze swoim zespołem. Koncert na tężni w Radlinie to drugi z dwunastu zaplanowanych podczas trasy "Zwariowałam Tour"

W ciągu roku pełnym zwątpień, historii i nowych doświadczeń Kamila Krawczyk wraz z DaMo Producent skończyła pisać swój pierwszy album, który przepełniony jest emocjami artystki. Materiał będzie pojawiać się cyklicznie w formie singli wraz z teledyskami. 

2 lipca Kamila rozpoczęła trasę „Zwariowałam Tour”, podczas której będzie można usłyszeć wszystkie utwory z debiutanckiej płyty. Trasa będzie trwać do końca 2021 roku, a jej nazwa nie jest  przypadkowa i nawiązuje do ciężkiego okresu w życiu piosenkarki, dla jej zespołu i dla całego świata- ze względu na pandemię.

Zapraszamy na serię koncertów, które odbędą się na terenie Śląska:

16.07.2021 - Opole, Master Truck Show

17.07.2021 - Opole, Master Truck Show

18.07.2021 - Opole, Master Truck Show

22.07.2021 - Rybnik, PUB Spółdzielczy

23.07.2021 - Sosnowiec, “Remedium Summer” Letnia Scena Klubu Remedium 

04.09.2021 - Rybnik, Halo Rybnik

11.09.2021 - Rybnik Niewiadom, ICK Industriada

16.10.2021 - Ruda Śląska, MCK 

27.11.2021 - Siemianowice Śląskie, Centrum Kultury

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].