środa, 20 października 2021

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Administracja – studia w PWSZ w Raciborzu. Minuta o kierunku [VIDEO]

14.06.2021 15:00 | 0 komentarzy | MK

Państwowa Wyższa Szkołą Zawodowa w Raciborzu zaprasza absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów licencjackich na kierunku Administracja.

Administracja – studia w PWSZ w Raciborzu. Minuta o kierunku [VIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowoczesny kierunek

Kierunek jest  prowadzony zgodnie z nowoczesnymi standardami nauczania. Dominująca ilość ćwiczeń i warsztatów prowadzona jest przez  kadrę składającą się w przeważającej części z doświadczonych praktyków, m. in. sędziów, radców prawnych, adwokatów, kierowników samorządowych jednostek organizacyjnych.

Doświadczona kadra

Ponadto w  Instytucie Studiów Społecznych zatrudnione są osoby prowadzące działalność naukową w renomowanych uczelniach naszego regionu  (np. Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska). Atrakcyjność kierunku podnoszą również  specjalności (administracja publiczna, administracja gospodarcza), które odpowiadają podziałowi gospodarczemu kraju na sektor publiczny i prywatny.

Dowiedz się więcej!

Z myślą o osobach zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną przygotowaliśmy film, który w odpowiada na istotne pytania w tym między innymi o tryb i czas trwania studiów, uzyskany tytuł naukowy, docelowe miejsca zatrudnienia i wiele innych. ZAPRASZAMY NA STUDIA DO RACIBORZA.  Zapisy online już teraz na www.pwszrac.pl 

https://www.facebook.com/PWSZ.w.Raciborzu/photos/5898450190172853

 

Tekst sponsorowany