Niedziela, 1 sierpnia 2021

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

RSS

Dominika Wiśniewska ze Szczerbic powalczy o koronę Miss Śląska

13.06.2021 08:03 | 2 komentarze | AgaKa

Kolejna kandydatka do tytułu Miss Śląska z naszego regionu. Ma 19 lat i pochodzi ze Szczerbic. Poznajcie Dominikę.

Dominika Wiśniewska ze Szczerbic powalczy o koronę Miss Śląska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O Dominice

Głównym hobby Dominiki jest jazda na łyżwach. Uwielbia podróżować i chciałaby zwiedzić każdy kraj. Jest ciekawa świata. Interesuje się wizażem, modą oraz modelingiem. Kocha zwierzęta i nie wyobraża sobie bez nich życia. Dużo przyjemności sprawia jej słuchanie muzyki. W finale konkursu Miss Śląska startuje z numerem 36.

Paulina Wolanik z Rydułtów w finale wyborów Miss Śląska

Wcześniej informowaliśmy także o innej finalistce, z Rydułtów. Paulina Wolanik ma 19 lat. Jest uczennicą trzeciej klasy technikum o profilu logistyk wojskowy. Uczęszczała do szkoły muzycznej w Rybniku, jej zainteresowaniem jest muzyka i rysowanie. W sezonie zimowym lubi jeździć na łyżwach. W wolnym czasie uwielbia pracę nad makijażem. Paulina startuje z numerem 34.

O konkursie

Wojewódzki etap konkursu Miss Polski – Miss Śląska to wydarzenie, które tworzą profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, teatru, marketingu oraz organizacji imprez. Konkurs rozpoczyna się castingami, podczas których wyłania się około 30 kandydatek. Połowa z dziewczyn startuje w konkursie Miss Śląska Nastolatek, a druga połowa do tytułu Miss Śląska. Następnie Kandydatki przygotowują się pod okiem profesjonalistów do występu na Gali Finałowej. Na Gali kandydatki pokazują się w sześciu prezentacjach: w sukniach wieczorowych, bieliźnie, strojach sportowych, strojach kąpielowych, strojach casual oraz sukniach ślubnych. Konkurs piękności w woj. Śląskim daje możliwość zwyciężczyniom reprezentowania naszego regionu w dalszych etapach Wyborów Miss Polski.