Wtorek, 27 lipca 2021

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Patrol

Poszukiwany wpadł... z narkotykami

10.06.2021 16:17 | 0 komentarzy | AgaKa

Mundurowi zatrzymali 35-latka poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz miał do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego sąd zarządził jego poszukiwania. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli w jego samochodzie środki zabronione.

Poszukiwany wpadł... z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zatrzymania mężczyzny doszło w nocy (9/10 czerwca) na ulicy 11-Listopada. Patrol drogówki zatrzymał do kontroli fiata, którym podróżowało trzech mężczyzn. Ze względu na ich poddenerwowanie, policjanci przystąpili do przeszukania pojazdu, gdzie ujawnili środki narkotyczne należące do 30-letniego kierującego. W trakcie legitymowania wyszło także na jaw, iż kierowca jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz celem odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności. Kierujący, jak i pasażerowie nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami, w związku z tym pojazd został odholowany na parking strzeżony.

30-latek został zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara nawet 3 lat więzienia. Po zakończonych czynnościach procesowych stróże prawa doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dni.