Niedziela, 5 grudnia 2021

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

W Jastrzębiu mecze na dużym ekranie

09.06.2021 15:50 | 1 komentarz | AgaKa

Wybór OWN-u na miejsce strefy kibica daje możliwość uczestniczenia w tych wydarzeniach całych rodzin. Podczas gdy rodzice będą oglądać mecze, dzieci mogą korzystać z wodnego placu zabaw, który ruszy już w piątek 11 czerwca. Na miejscu nie zabraknie też strefy gastronomicznej.

W Jastrzębiu mecze na dużym ekranie
Jedyna w regionie strefa kibica powstanie w Jastrzębiu-Zdroju na terenie ośrodka OWN. Strefa kibice będzie działała do 11 lipca.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jastrzębie-Zdrój to miasto sportu. Jesteśmy mistrzami w hokeju i siatkówce, a na dodatek jastrzębianin Kamil Glik gra w reprezentacji Polski. Dlatego nie mogło zabraknąć u nas strefy kibica na EURO 2020. Ośmielę się powiedzieć nawet, że kibice z Jastrzębia tworzą najpiękniejszą atmosferę, dlatego zapraszam wszystkich mieszkańców regionu, aby oglądali mecze razem z nami - powiedziała prezydent Anna Hetman.

Wszystkie mecze EURO 2020 zobaczymy w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. To właśnie tam powstanie jastrzębska Strefa Kibica. Już od piątku 11 czerwca na miejscu będzie czekał telebim i leżaki. Mistrzostwa rozpoczną się starciem Turcja – Włochy o 21.00.

Miłośnicy piłki nożnej nie będą mieli na co narzekać. Wszystkie 51 meczów zobaczą na dużym ekranie o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

- Myśląc o najmłodszych mieszkańcach miasta, planujemy również seanse filmów i kreskówek. Chcemy wykorzystać duży ekran także dla dzieci. O harmonogramie seansów będziemy informować na bieżąco - dodaje Zofia Florek, dyrektor MOSiR-u.