środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Wygraj bilet na występ Kabaretu Smile w Wodzisławiu [ROZSTRZYGNIĘCIE]

26.05.2021 09:25 | 0 komentarzy | kama

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Smile, który odbędzie się 11 czerwca o godzinie 20.30 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wygraj bilet na występ Kabaretu Smile w Wodzisławiu [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
czerwiec
11 piątek

Kabaret Smile rozbawi wodzisławską publiczność

Start 11.06.2021 o godz. 20:30 cena biletu: 70 zł

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie - to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. - Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą. Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz” - przekonują artyści.

Bilety: 70 zł

Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na występ Kabaretu Smile 11 czerwca na godzinę 20.30.

Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 10 czerwca, do godz. 12:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.


ROZSTRZYGNIĘCIE

Sławomir Żurek + osoba towarzysząca

Anna Kobylańska + osoba towarzysząca

Nazwiska laureatów zostały wysłane do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Wejściówki będą do odbioru przed występem w kasie WCK po okazaniu dowodu tożsamości.

Przypominamy, że wejściówki obowiązują na występ Kabaretu Smile 11 czerwca na godzinę 20.30