Czwartek, 5 sierpnia 2021

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

Masz lekkie pióro? Chcesz napisać eko-bajkę dla dzieci? Jest konkurs

20.05.2021 10:59 | 0 komentarzy | AgaKa

Jesteś świadom jak ważna dla naszej planety jest segregacja odpadów i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi? Zależy ci na budowaniu wrażliwości i odpowiedzialności ekologicznej kolejnych pokoleń oraz promowaniu proekologicznych zachowań? Jeśli tak, zgłoś się do udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Żory i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Masz lekkie pióro? Chcesz napisać eko-bajkę dla dzieci? Jest konkurs
Miasto Żory czeka na eko-bajki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs dla uczniów

Konkurs pn. “Moje rady na odpady – bajka dla dzieci" skierowany jest do uczniów szkół podstawowych mieszczących się na terenie Miasta Żory. Wystarczy, że napiszesz bajkę, w której podzielisz się wiedzą z zakresu gospodarowania odpadami oraz wykażesz się umiejętnością wnioskowania i przewidywania skutków oddziaływania człowieka na środowisko.

Nagrody

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania: hulajnoga, opaska SmartBand, przenośny głośnik JBL, tablet i SmartWatch ufundowane przez Miasto Żory oraz firmę PreZero Recycling Południe Sp. z o.o. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są do pobrania na oficjalnej stronie Miasta Żory.