Wtorek, 28 września 2021

imieniny: Luby, Wacława, Salomona

RSS

Kwarantanna i izolacja na portalu PUE ZUS. Wkrótce szkolenie

07.05.2021 17:12 | 0 komentarzy | d

11 maja, o godz. 10.00, rybnicki ZUS oraz PIP zapraszają na wspólne webinarium. Tematyka spotkania dotyczyć będzie kwarantanny i izolacji na PUE, które poprowadzi ZUS oraz działań kontrolnych, jakie inspektorzy PIP podejmują w czasie pandemii.

Kwarantanna i izolacja na portalu PUE ZUS. Wkrótce szkolenie
Zdjęcie poglądowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szkolenie odbędzie się online, na bezpłatnej platformie Webex. Po prezentacji zagadnień uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym. Aby wziąć udział w webinarium, należy wcześniej zapisać się na nie pod tel. 32 439 11 46.

- Ofertę szkoleniową zawsze przygotowujemy na podstawie pytań i problemów zgłaszanych przez naszych klientów, czy to podczas bezpośredniego kontaktu, czy też rozmów telefonicznych. Wiemy, że niekiedy osoby ubezpieczone, ale i przedsiębiorcy mają pytania dotyczące informacji o kwarantannie i izolacji, jakie znajdują się na profilu PUE ZUS. Dlatego też ekspert ZUS wyjaśni jak odnotowywane są one na PUE, co zrobić w sytuacjach, gdy wynik badania na COVID-19 jest ujemny, a w systemie wciąż pojawia się informacja o naszej izolacji - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Natomiast, jeśli chodzi o przedstawiciela inspekcji pracy, to w swoim wystąpieniu zapozna uczestników spotkania z czynnościami kontrolnymi (w tym zdalnymi, hybrydowymi i w siedzibie firmy), jakie PIP prowadzi podczas pandemii. Opowie też o działaniach podejmowanych przez firmy w celu zapewnienia osobom pracującym odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny pracy.Ludzie:

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego