Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Utrudnienia w ruchu w związku z pogrzebem śp. Michała Kędzierskiego

07.05.2021 10:34 | 3 komentarze | żet

Pogrzeb mł asp. Michała Kędzierskiego, który 4 maja został zastrzelony na służbie w Raciborzu, będzie mieć charakter państwowy. Policja informuje o utrudnieniach w ruchu związanych z uroczystością.

Utrudnienia w ruchu w związku z pogrzebem śp. Michała Kędzierskiego
Kierowców prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą wyjątkową sytuacją, przepraszamy za wynikłe utrudnienia w ruchu pojazdów. Zdjęcie ilustracyjne.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Utrudnienia w ruchu wystąpią 7 maja na ulicach Mickiewicza, Ocickiej oraz na skrzyżowaniu ulic Ocickiej i Starowiejskiej w Raciborzu miedzy godz. 11.30 a 15.00.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo, jak również zachowanie płynności ruchu pojazdów zwracamy się z prośbą do mieszkańców Raciborza, jak również osób przebywających na terenie miasta w szczególności kierowców o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zajmujące się kierowaniem ruchu - informuje raciborska policja.

Msza pogrzebowa rozpocznie sie o godz. 12.00 w kościele parafii Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny przy raciborskim rynku. Po jej zakończeniu funkcjonariusze udadzą się z trumną kolegi policjanta na Cmentarz Jeruzalem, gdzie odbędzie się jego pochówek.

W uroczystościach pogrzebowych weźmie udział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Michał Kędzierski zginął na służbie 4 maja, zastrzelony na raciborskim osiedlu przy ul. Chełmońskiego.


Zobacz również: