środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Masz w tym roku komunię? Pięknie udekorowane i pyszne torty komunijne dla dziewczynek i chłopców zamów w Cukierni Jagódka!

04.05.2021 08:30 | 0 komentarzy | EK

Wiosna i miesiąc maj nieodłącznie kojarzy się z uroczystościami pierwszokomunijnymi. To wyjątkowe święto nie obejdzie się bez specjalnego tortu, na który czekają nie tylko dzieci. Oczaruj swoich gości niepowtarzalnym tortem komunijnym z Cukierni Jagódka.

Masz w tym roku komunię? Pięknie udekorowane i pyszne torty komunijne dla dziewczynek i chłopców zamów w Cukierni Jagódka!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Cukiernia Jagódka oferuje bogatą ofertę tortów komunijnych w dużej ilości smaków. Przygotowują też torty wg. pomysłów klienta - w razie potrzeby doradzą i pomogą wybrać odpowiedni kształt i ozdoby.

Cukiernia Jagódka to rodzinna firma z tradycjami. Ich wyroby inspirowane są domowymi, tradycyjnymi recepturami, by przywołać najsłodsze wspomnienia i oddać ich czar w smaku ich ciast i deserów. Łącząc ten niepowtarzalny, domowy smak ze współczesnymi metodami wypieków i najwyższej jakości składnikami.

Wszystkie wyroby powstają od podstaw - według autorskich receptur, na bazie starannie dobranych, naturalnych składników i najlepszych polskich owoców. Sami przygotowują biszkopty, nadzienia, smakowite konfitury i ozdoby. Każda z cukierni Jagódka, bez względu na lokalizację, jest codziennie zaopatrywana w świeże wypieki.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wyrobów, w której znajdziecie zróżnicowaną gamę ciast, ciastek oraz tortów na wszystkie okazje.

Zadzwoń, napisz, zamów i odbierz na wynos o umówionej godzinie.
tel. 32 47 34 398, 32 47 34 109, 32 47 34 490
www.jagodka.pl 

Aktualne informacje znajdziesz na FB Cukiernia Jagodka

Tekst sponsorowany