Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Patrol

Potrącił kobietę, dzień później spowodował kolizję. A wszystko to, mając już problemy z policją

20.04.2021 16:06 | 0 komentarzy | AgaKa

W poniedziałek (19.04) 25-letni jastrzębianin podczas cofania potrącił 64-letnią kobietę. Kierującemu oplem mundurowi zatrzymali prawo jazdy. We wtorek rano kierujący był sprawcą kolizji, ponieważ nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej.

Potrącił kobietę, dzień później spowodował kolizję. A wszystko to, mając już problemy z policją
O losie kierującego będzie decydował sąd
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

25-letni jastrzębianin cofając na ulicy Gagarina, potrącił pieszą, która poruszała się wzdłuż jezdni. Kobieta przewróciła się i uderzyła o podłoże. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Po przebadaniu przez Zespół Pogotowia Ratunkowego okazało się, że kobieta doznała urazu stłuczenia prawej nogi. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, iż kierujący przekroczył już dopuszczalną ilość punktów karnych oraz że dowód rejestracyjny z samochodu został już wcześniej zatrzymany z powodu braku aktualnych badań technicznych pojazdu. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

We wtorek rano około godziny 4.30 na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z Orlą kierujący samochodem opel nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Przejeżdżając na czerwonym świetle, uderzył w kierującego audi. W trakcie wykonywanych czynności policjanci rozpoznali kierującego oplem, to ten sam mężczyzna, który wczoraj potrącił pieszą na ulicy Gagarina.