Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Barbara Piontek: Podwyżki płac w JSW od 1 lipca [WIDEO]

15.04.2021 20:13 | 0 komentarzy | ska

Od 1 lipca płace pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. wzrosną o 3,4 proc. Będzie to podwyżka inflacyjna. Jak zapowiedziała prezes JSW Barbara Piontek w specjalnym filmie dla załogi, płace nie mogą wzrosnąć szybciej ze względu na  podpisane umowy finansowe, m.in. z PFR. 

Barbara Piontek: Podwyżki płac w JSW od 1 lipca [WIDEO]
Prezes JSW Barbara Piontek zapowiedziała podwyżkę inflacyjną w wysokości 3,4 proc. wynagrodzenia od 1 lipca.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Barbara Piontek: Podwyżki płac w JSW od 1 lipca [WIDEO]

Nowa prezes JSW Barbara Piontek skierowała do pracowników spółki specjalny apel, w którym wspomniała o ostatnio podpisanych gwarancjach pracowniczych na 10 lat, planach zmian legislacyjnych w sprawie służby ratowników górniczych w szpitalach covidowych. Zapowiedziała także podwyżkę inflacyjną. - Pamiętajcie o tym, że drzwi moje i całego zarządu są dla Państwa otwarte, że jesteśmy do Państwa dyspozycji, a jak tylko skończy się czas pandemii będziemy Państwa odwiedzać na kopalniach i wsłuchiwać się w Państwa potrzeby - podsumowała Barbara Piontek. 

Warto dodać, że Reprezentatywne Organizacje Związkowe poinformowały równiez o terminie wypłat deputatu węglowego. Będzie on wypłacony 30 kwietnia w wysokości 6 448,40 zł brutto.