Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Jastrzębski Tydzień Kariery nagrodzony

08.04.2021 10:15 | 0 komentarzy | AgaKa

Ogólnopolski Tydzień Kariery to przedsięwzięcie, którego inicjatorem i krajowym koordynatorem od 2009 roku jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem akcji jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery i promocja poradnictwa zawodowego. W październiku 2020 roku odbyła się ona pod hasłem „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo".

Jastrzębski Tydzień Kariery nagrodzony
Jastrzębskie Doradztwo Kariery zostało jednym z 7 laureatów XII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej otrzymało 42 raporty konkursowe. Komisja konkursowa, po wnikliwej analizie, przyznała 7 nagród i 5 wyróżnień. Wśród nich znalazła się nagroda dla Jastrzębskiego Doradztwa Kariery (którego liderem jest Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju).

- Sukces jest tym większy, iż konkurowaliśmy z instytucjami z całej Polski, a jurorami konkursu byli wybitni specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego. Organizacja Jastrzębskiego Tygodnia Kariery 2020  była utrudniona  ze względu na szczególną sytuację, z którą musimy się mierzyć do dziś. Ograniczenia związane z pandemią   zupełnie zmieniły sposób działania, tym bardziej cieszy nas ta nagroda i motywuje do dalszej pracy. Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym oraz uczestnikom - mówią organizatorzy Jastrzębskiego Tygodnia Kariery.

Działania w Jastrzębiu-Zdroju wsparła swoim patronatem prezydent miasta, Anna Hetman.