Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Patrol

28-latka ze sporą kartoteką. Właśnie trafiła za kratki

07.04.2021 11:40 | 1 komentarz | AgaKa

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali kobietę podejrzaną o rozbój oraz szereg innych przestępstw. 28-letnia kobieta od stycznia 2021 roku między innymi używając przemocy, zabrała między innymi pieniądze, złotą obrączkę, laptopa.

28-latka ze sporą kartoteką. Właśnie trafiła za kratki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 15 marca 2021 roku. 28-latka używając przemocy w postaci szarpania, a następnie pchnięcia wobec swojej babci doprowadziła ją do upadku, a następnie zabrała portfel z pieniędzmi. Kolejnego rozboju dokonała w dniu 29 marca 2021 roku, gdzie poprzez popychanie pokrzywdzonego spowodowała jego upadek, w którego trakcie wyszarpała z palca złotą obrączkę o wartości 1000 złotych, po czym pozostawiła go w piwnicy leżącego na podłodze, bez możliwości opuszczenia tego pomieszczenia narażając go na utratę życia i zdrowia. Kobieta dopuściła się także między innymi kradzieży laptopa, kurtki skórzanej, złotego pierścionka, telefonu komórkowego, zegarka, aparatu fotograficznego oraz karty płatniczej i dokonywania za jej pomocą transakcji zbliżeniowych.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 28-latka została doprowadzona do prokuratury. Tam usłyszała zarzut rozbojów, kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu.