Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

W Jastrzębiu-Zdroju powstanie Punkt Obsługi Śląskiego Narodowego Funduszu Zdrowia

24.03.2021 12:02 | 1 komentarz | AgaKa

Niemal 60-metrowy lokal, znajdujący się w zasobach miasta, został już przystosowany do potrzeb nowej instytucji. W ramach remontu między innymi nieznacznie zmieniono układ pomieszczeń. Zerwano stare posadzki i wykonano nowe, dostosowując tym samym poziom pomieszczeń do poziomu korytarza, a na podłogach zamontowano wykładzinę. Instalacja elektryczna została dostosowana do projektowanych miejsc pracy, a ściany wyrównane i odmalowane. Koszt adaptacji tych pomieszczeń wyniósł 75 tysięcy złotych.

W Jastrzębiu-Zdroju powstanie Punkt Obsługi Śląskiego Narodowego Funduszu Zdrowia
Placówka będzie mieściła się przy ulicy Harcerskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– To będzie duże ułatwienie dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. O punkt NFZ-u zabiegaliśmy już od trzech lat. Konkretne rozmowy, a także prace nad wyborem i przystosowaniem lokalu zajęły rok. W tej chwili jesteśmy już na ostatniej prostej, niedługo podpisujemy umowę – powiedziała prezydent Anna Hetman.

Lokal przeznaczony na punkt NFZ-u mieści się na I piętrze budynku przychodni zdrowia, wyposażonej w dźwig osobowy. Został on wybrany przez Narodowy Fundusz Zdrowia spośród propozycji przedstawionych przez Miejski Zarząd Nieruchomości.