Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Zmarł Czesław Rychlik. Był wieloletnim wodzisławskim radnym

01.03.2021 09:24 | 5 komentarzy | juk

- Zapamiętamy go jako człowieka serdecznego, pogodnego, pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, o wielkiej pasji i wielkim sercu - przekazują wodzisławscy urzędnicy, informując o śmierci Czesława Rychlika.

Zmarł Czesław Rychlik. Był wieloletnim wodzisławskim radnym
Czesław Rychlik związany był z wodzisławską oświatą oraz samorządem. W chwili śmierci miał 73 lata.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

28 lutego zmarł w wieku 73 lat Czesław Rychlik. Związany był oświatą, ale i samorządem. Od 1997 r. zasiadał w Radzie Miejskiej Wodzisławia Śl. W obecnej kadencji wybrany z ramienia klubu radnych "Nasz Wodzisław". Zasiadał w komisji oświaty i kultury oraz komisji prawa, porządku publicznego i spraw społecznych. Czesław Rychlik był również wieloletnim wicedyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl.

"Głęboko poruszony, zasmucony, niepogodzony z Jego nagłym odejściem żegnam nie tylko wyjątkowego samorządowca, wieloletniego radnego miejskiego, zasłużonego wicedyrektora wodzisławskiej "Budowlanki", ale przede wszystkim Przyjaciela. Żegnam ś.p. Czesława Rychlika, niezwykłego człowieka, który wiele mnie nauczył, opiekuna, który zawsze służył radą i doświadczeniem, towarzysza w wielu niezapomnianych chwilach" komentuje za pośrednictwem mediów społecznościowych prezydent Mieczysław Kieca.

W sprawie nagłej śmierci Czesława Rychlika skontaktowaliśmy się z przewodniczącym rady Dezyderiuszem Szwagrzaka. - Pan radny 24 lutego szczepił się na koronawirusa. Prawdopodobnie powikłania po przyjęciu szczepionki doprowadziły do jego śmierci - przekazał nam.

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.