Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Żorach otwarte mimo zakazu

28.02.2021 09:10 | 0 komentarzy | ska

Kolejny lokal w regionie otworzył się dla klientów mimo zakazu. To Ministerstwo Śledzia i Wódki w Żorach, które od razu po otwarciu odwiedzili policjanci. 

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Żorach otwarte mimo zakazu
Ministerstwo Śledzia i Wódki otworzyło się dla klientów w piątek 26 lutego.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ministerstwo Śledzia i Wódki w Żorach otwarte mimo zakazu

- Nie damy się dłużej mamić obietnicami "odmrażania gospodarki". Wasze pozytywne wiadomości, telefony oraz dzielnie walczące lokale dodały nam odwagi i sił do działania. Usiądźmy razem do stołu aby ponownie poczuć smak WOLNOŚCI Chcemy znów widzieć Wasze uśmiechnięte twarze i tworzyć wspomnienia na długie lata - napisali właściciele Ministerstwa Śledzia i Wódki na swoim fanpage w portalu Facebook. Właścicielka klubu podkreśla trudną sytuację finansową, w jakiej postawiły ją obowiązujące zakazy, dlatego zdecydowała się na kontrowersyjny krok i otwarcie lokalu - aby przetrwać. 

Ministerstwo to kolejny lokal, który otworzył się w Żorach mimo zakazu, po Gryfnej Lamie, której właściciele w kreatywny sposób znaleźli receptę na obostrzenia. Warto dodać, że w dniu otwarcia Ministerstwa osoby związane zarówno z Gryfną Lamą, jak również klubem Face 2 Face z Rybnika pojawiły się na otwarciu, aby wspomóc kolegów z branży. 

Pojawili się także policjanci, którzy sprawdzili lokal, spisali właścicielkę oraz zaapelowali do gości o przestrzeganie rygorów sanitarnych. Cała interwencja trwała bardzo krótko.