Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Ile kosztuje filmowa promocja powiatu raciborskiego?

03.03.2021 12:00 | 4 komentarze | żet

Okazuje się, że w Starostwie Powiatowym w Raciborzu podpisano umowę na opracowanie i realizację dwóch filmów promujących Raciborszczyznę. Pierwszy mieliśmy już okazję zobaczyć, premiera drugiego wkrótce.

Ile kosztuje filmowa promocja powiatu raciborskiego?
Starosta Grzegorz Swoboda na planie filmu promującego Powiat Raciborski.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Starosta Grzegorz Swoboda uważa, że turystyka jest jednym z filarów Powiatu Raciborskiego, dlatego konieczne było wykonanie nowego filmu promującego atrakcje Ziemi Raciborskiej. 12 lutego film został opublikowany w serwisie YouTube. Od tego czasu obejrzało go niespełna dwa tysiące internautów.

Zapytaliśmy w Biurze Obsługi Starosty, którego kierownikiem jest nadzorująca powstanie filmu Sylwia Sitarz, jaki był koszt realizacji filmu. S. Sitarz odpowiedziała nam, że Powiat Raciborski zlecił opracowanie i produkcję dwóch filmów o charakterze "promocyjno-reklamowo-edukacyjnym". Krótki film mieliśmy już okazję zobaczyć (kto jeszcze tego nie zrobił, teraz ma ku temu okazję - film znajduje się na końcu artykułu). Promuje on powiat pod kątem kulturalnym i sportowym. Drugi film ma być dłuższy. Zostanie w nim przedstawiona historia, tradycje, zabytki oraz przyroda powiatu raciborskiego.

- Łączny koszt umowy na realizację powyższych przedmiotów zamówienia wyniósł  24 538,50 zł brutto - informuje Sylwia Sitarz.

Ludzie:

Grzegorz Swoboda

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Sylwia Sitarz

Sylwia Sitarz

Kierownik Biura Obsługi Starosty raciborskiego