środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

"Dla nas ważny jest człowiek". Otwarto prywatną przychodnię dla pracowników Eko-Okien [ZDJĘCIA]

24.02.2021 13:23 | 2 komentarze | żet

Pracownicy Eko-Okien nie muszą już stać w kolejkach do otolaryngologa, okulisty czy na badania techniczne. Wszystkie te usługi będą świadczone w przyzakładowej przychodni. 24 lutego nastąpiło jej oficjalne otwarcie.

"Dla nas ważny jest człowiek". Otwarto prywatną przychodnię dla pracowników Eko-Okien [ZDJĘCIA]
Członek zarządu Eko-Okien Bronisława Harnyś oraz dyrektor zarządzający firmą Tomasz Marek podczas symbolicznego otwarcia przyzakładowej przychodni lekarskiej.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Otwarcie przychodni na terenie Eko-Okien to efekt współpracy, jaką producent okien z Kornic nawiązał z firmą Medicover. Oprócz dostępu do specjalistów (okulista i otolaryngolog), osoby zatrudnione w firmie będą mogły na miejscu przejść przez badania psychotechniczne. Dodatkowo w firmie zostanie uruchomiona 24-godzinna opieka ratowników. - Tylko najlepsi i najwięksi pracodawcy zapewniają swoim pracownikom opiekę medyczną o tak wysokim standardzie - mówi Dariusz Kowalczyk, dyrektor operacyjny firmy Medicover.

- Dla nas ważny jest człowiek, bo ta firma to nie tylko maszyny - dodaje Adam Wajda, dyrektor operacyjny Eko-Okien. Menedżer podkreśla, że rozwój Eko-Okien oparty jest właśnie na ludziach. - Zdrowie to rzecz niewycenialna, a poczucie bezpieczeństwa każdego naszego pracownika będzie służyć rozwojowi firmy - wyjaśnia.

Członek zarządu Eko-Okien Bronisława Harnyś przyznaje, że trudności w dostępie do opieki medycznej powodowały trudności w funkcjonowaniu firmy. Często dochodziło do sytuacji, w której pracownik musiał brać dzień wolny, aby skorzystać z porady specjalisty czy też wykonać badania psychotechniczne. Przy skali zatrudnienia Eko-Okien, powodowało to spore komplikacje. Zarząd przedsiębiorstwa liczy, że trudności te uda się przezwyciężyć dzięki otwarciu przyzakładowej przychodni.

- Ta przychodnia to kolejny atut, który możemy wykorzystać na rynku. Dzięki temu możemy oferować naszym pracownikom coś więcej - dodaje Tomasz Marek, dyrektor zarządzający w firmie Eko-Okna.

Przychodnia została otwarta 24 lutego 2021 r. na terenie zakładu nr 1 Eko-Okien w Kornicach. Oprócz przedstawicieli inwestora oraz firmy Medicover w uroczystości wziął udział również ojciec Justo Lo Feudo z Argentyny, który aktualnie przebywa w powiecie raciborskim z misją otwarcia kaplic wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. To właśnie Argentyńczyk odmówił modlitwę i poświęcił pomieszczenia, które będą służyć pracownikom Eko-Okien.  

Ludzie:

Adam Wajda

Adam Wajda

Przewodniczący Rady Powiatu Raciborskiego