Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Kultura

Podopieczny MDK wystąpił obok sławnych artystów

24.02.2021 11:10 | 0 komentarzy | d

Witek Piasecki (na zdj.), uczestniczący w zajęciach wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury, po raz kolejny został doceniony.

Podopieczny MDK wystąpił obok sławnych artystów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Tym razem nie był to konkurs wokalny czy festiwal piosenki, lecz udział w wyjątkowym zdarzeniu, jakim była produkcja słuchowiska muzycznego „Posyłka” – informuje MDK. Witek został zaproszony do projektu przez Macieja Pawlaka, aktora i wokalistę musicalowego, który podczas wakacji artystycznych dostrzegł jego talent wokalny. W słuchowisku podopieczny MDK wciela się w rolę chłopca, w utworze zatytułowanym „Do pracy”. Piosenkę można usłyszeć na początku czwartej części słuchowiska zatytułowanej „Wnętrze”. Spektakl powstał na podstawie pieśni Władysława Żeleńskiego.

– Witek miał niebywałą okazję wystąpić obok znakomitych artystów takich jak: Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Olga Szomańska, Marcin Januszkiewicz, Przemysław Glapiński, Katarzyna Walczak, Agnieszka Przekupień, Justyna Cichomska, a także Zespół Wokalny Proscenium oraz Zespół Śpiewaczy Stara Śpiewka – przekazuje Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Dodając, że do nagrań muzycznych w studiu Witek przygotowywał się pod okiem Daniela Rożka, nauczyciela kół wokalnych raciborskiego MDK

Więcej TUTAJ