środa, 21 kwietnia 2021

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Wraca normalność. halo!Rybnik znów otarte

11.02.2021 13:14 | 0 komentarzy | acz

W piątek 12 lutego po długiej przerwie Punkt Informacji Miejskiej wraca do pracy. Punkt będzie działał tradycyjnie od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-18.00.

Wraca normalność. halo!Rybnik znów otarte
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne tymczasowo nie będą organizowane wydarzenia kulturalne w dotychczasowej formie. To jednak nie przeszkadza, aby mieszkańcom zapewnić dobrą zabawę.

- W piątek rozpoczynamy walentynkowy weekend. Wszyscy zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Dla najbardziej aktywnych przygotowano drobne upominki – zapowiada Lidia Białecka, z punktu halo! Rybnik. - Zapraszamy również do udziału w Walentynkowych Podchodach z halo! Rybnik, które odbędą się na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin, które spacerując po naszym pięknym mieście,będą odkrywać jego zakamarki. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie- dodaje.

W galerii halo! Rybnik będzie można oglądać wystawę akwareli Macieja Kozakiewicza. W walentynkowy weekend o miłą atmosferę zadba Brewera Beer&Cafe, która zapewni możliwość zakupu na wynos pysznej kawy, herbaty, bezalkoholowego słodkiego grzańca oraz walentynkowych słodkości (piątek i niedziela: 15.00-18.00, sobota: 10.00-18.00).

Chwile w halo! Rybnik umili też muzyka rybnickich zespołów, którą będzie można również usłyszeć na deptaku (niestety w związku z ograniczeniami sanitarnymi z płyty CD…). Niedługo w ofercie punktu pojawi się możliwość zakupu albumów muzycznych i innych produkcji lokalnych artystów.

Nadal w punkcie halo! Rybnik istnieje możliwość odbioru w trakcie weekendu poczty z Urzędu Miasta Rybnika. Taką potrzebę należy zgłosić wcześniej w urzędzie, pod nr tel. 32 43 92 001.

W najbliższą sobotę na rybnickim deptaku odbędzie się Zimowy Jarmark Staroci i Rękodzieła. Stoiska czynne będą w godz.7.00-15.00.