Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Kultura

Rybnicka FISHka przenosi się do sieci

02.02.2021 10:32 | 0 komentarzy | acz

Z początkiem lutego wystartowała strona z magazynem FISHka. Artykuły, relacje, zapowiedzi i wywiady dotyczące szeroko pojętej kultury będą teraz dostępne w internecie.

Rybnicka FISHka przenosi się do sieci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Fiszka to mała karteczka, na której zapisujemy najważniejsze informacje. Najczęściej spotykana w bibliotecznych katalogach. To minimum słów, a maksimum informacji. FISHka to także rybnicki magazyn – kreatywnik kulturalno-imprezowy – który od 2019 roku informuje rybniczan o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w mieście.

W grudniu do dystrybucji trafił ostatni, dwudziesty drugi, papierowy numer gazety. Nie oznacza to jednak, że wydawnictwo zakończyło swoją działalność, ale że FISHka trafiła do sieci – 1 lutego wystartowała strona https://fishkamagazyn.pl/

Nadal będziemy mogli znaleźć tu artykuły, relacje, zapowiedzi i wywiady dotyczące szeroko pojętej kultury nie tylko w naszym mieście, a przede wszystkim aktualne kalendarium imprez i wydarzeń kulturalnych.

FISHka, która do tej pory funkcjonowała głównie w wersji papierowej, dzięki możliwościom jakie daje internet, znacznie zwiększy swoją objętość. Na stronie będzie można znaleźć nie tylko więcej materiałów, ale będą one pojawiać się znacznie częściej.

– FISHka będzie nie tylko najszybszym i najbardziej aktualnym źródłem informacji o kulturze i rozrywce, ale także największym. Mamy nadzieję, że uda Wam się odrobić kulturalne straty z 2020 roku i złowić dzięki portalowi niejedno ciekawe wydarzenie – mówi Katarzyna Chwałek-Bednarczyk, redaktor naczelna FISHki.