środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

W Pszowie nie mogło zabraknąć finału WOŚP

29.01.2021 17:09 | 8 komentarzy | (q)

Sztab WOŚP Pszów zaprasza na 29 finał, który odbędzie się 31 stycznia 2021 r. – tym razem jednak ze względu na obowiązujące obostrzenia w zmienionej formie. Spotkamy się z on-line za pomocą kanału You Tube oraz Facebook’a. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 17:00 i trwać będzie do godziny 20:30.

W Pszowie nie mogło zabraknąć finału WOŚP
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dlaczego warto poświęcić czas na wspólne spędzenie 29 finału razem z nami? To proste! Mamy Wam do zaoferowania wiele atrakcji – tak z entuzjazmem zaprasza na finał Michalina Sulska – jedna z organizatorek pszowskiego finału.

Podczas transmisji można będzie zobaczyć pokazy taneczne w wykonaniu Formacji Tornado: Dream Team oraz Max Crew działającej pod opieką instruktorki Marceliny Majcher. Najmłodszym umili czas quizami, tańcami i dużą dawką uśmiechu animator - Mateusz Cieślik. W rytmach country do tańca zaprosi Krzysztof Pawełek prekursor tańca liniowego, który wraz z swoją grupą „Silesian Line Dance” zaprezentuje popisowe układy. Warto wspomnieć, że niedawno mogliśmy zobaczyć ich w jednym z programów śniadaniowych w telewizji TVN. Nie zabraknie koncertów w wykonaniu wspaniałych, bardzo lubianych wykonawców Śląskiej Sceny Muzycznej. Swoimi utworami oczaruje nas Tomek CORAL, który aksamitnym głosem skradł nie jedno kobiece serce, a dzięki przemyślanym kompozycjom stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci sceny muzycznej na południu Polski. Wystąpią także dwie piękne kobiety o anielskich głosach, które uwielbiają podróżować. Śmiało można powiedzieć, że ich życie jest ciągle na walizkach – Magda i Żaneta czyli duet KOBIETY NA WALIZKACH.

Wieczór umili wokalista oraz gitarzysta jastrzębskiego zespołu Batna – Marcin Zmorzyński (znany m.in. z udziału w programie Bitwa Na Głosy) i Łukasz Biedroń w pięknym koncercie akustycznym. Całości dopełni niekonwencjonalne światełko do nieba. Oczywiście między występami czeka nas mnóstwo emocji związanych z licytacjami (szczegóły znajdują się na stronie Facebook’owej WOŚP Pszów).

Serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu z pszowskim sztabem WOŚP. Do zobaczenia na Waszych telefonach, tabletach, komputerach i wszelkich urządzeniach telewizyjnych z dostępem do internetu. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!