Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

WOŚP w Kuźni Raciborskiej. Jak będzie wyglądał finał?

29.01.2021 15:23 | 0 komentarzy | mad

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie zagra w Kuźni Raciborskiej. – W tym roku pandemia pokrzyżowała lekko plany, ale hasło znane wszystkim zobowiązuje. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej – mówią w gminie.

WOŚP w Kuźni Raciborskiej. Jak będzie wyglądał finał?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tradycyjnie kuźniański sztab WOŚP-u mieści się w miejscowej bibliotece, a na jego czele stoi Ireneusz Wojcieski, dyrektor książnicy.

Jak przypominają w Kuźni Raciborskiej, tegoroczny finał odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Wówczas na terenie całej gminy będzie można spotkać wolontariuszy. Z kolei w sztabie, czyli w bibliotece przy ulicy Klasztornej 9, od godziny 9.00 do 19.00 będzie można nabyć gadżety WOŚP m.in.: koszulki, kalendarze, smycze, skarpetki, maski czy kominy.

– Wesprzyjmy WOŚP, która w tym roku będzie skupiała się na zakupie sprzętów dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy – zagrzewają w Kuźni Raciborskiej. Tegoroczny finał można już wspierać, wrzucając datki do puszek rozlokowanych na terenie całej gminy, które znajdują się m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, urzędzie miejskim i placówkach oświatowych.