Wtorek, 20 kwietnia 2021

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Patrol

Rybnicki youtuber pobity przez zamaskowanych napastników

29.01.2021 06:00 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło w Rybniku-Kamieniu, przy ulicy Robotniczej. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców pobicia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Rybnicki youtuber pobity przez zamaskowanych napastników
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło 26 stycznia, około godziny 19.00 w Rybniku – Kamieniu, w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Robotniczej. Dwóch zamaskowanych mężczyzn pobiło 36-letniego mieszkańca Rybnika. Pokrzywdzony doznał złamania przedramienia oraz ogólnych obrażeń ciała.

Osoby posiadające wszelkie informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawców pobicia (jak np. wideo z kamerek samochodowych), które pozwolą zatrzymać podejrzanych, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80.