Poniedziałek, 1 marca 2021

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

Jak będzie wyglądał raciborski finał WOŚP?

27.01.2021 12:54 | 0 komentarzy | rck

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 29., a my jako Racibórz i Raciborskie Centrum Kultury razem z nią. Tegoroczny finał ze względu na obostrzenia dotyczące pandemii koronawirusa w Polsce będzie wyglądał inaczej niż dotychczas. Nie spotkamy się na rynku raciborskim ani w RCK-u, niemniej jednak możemy cały czas grać wspólnie z orkiestrą - informuje RCK.

Jak będzie wyglądał raciborski finał WOŚP?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Żeby wesprzeć WOŚP można będzie tradycyjnie wrzucić coś do puszki wolontariusza. Na mieście w różnych miejscach kwestować będzie 120 wolontariuszy. W siedzibie raciborskiego krwiodawstwa przy ul. Sienkiewicza 3 można oddać krew w godzinach 9.00-15.00.

Druga forma wsparcia to tradycyjnie licytacje. W tym roku w całości tylko za pośrednictwem Allegro. Jak nas tam znaleźć? Wystarczy wpisać w miejsce wyszukiwania użytkownika: wospraciborz albo po prostu wejść w LINK do naszych aukcji.

A jest o co powalczyć: pięciodniowy pobyt w Norwegii, szkolenie strzeleckie, limitowany zestaw piw raciborskich, sesja zdjęciowa, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, top Moniki Brzostek, wykonanie portretu przez Pawła Przyłęckiego, zdjęcie Toskanii Michała Fity, piękne przedmioty rękodzielnicze, kolekcje monet, tradycyjnie również gadżety WOŚP-owe i wiele innych.

Wszystkie licytacje są również dostępne w albumie facebookowym WOŚP Racibórz gdzie znajdziecie bieżące informacje z przygotowań i samego finału. Większość przedmiotów można licytować do 31 stycznia (każda aukcja ma swoją datę i godzinę zakończenia). Pamiętajcie, że zasilając hojnie puszki wolontariuszy również internetowo (przez eskarbonkę) czy licytując na Allegro przyczyniacie się do powiększenia puli środków zebranych przez Racibórz!

W tym roku celem zbiórki jest dziecięca: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy.

GRAMY Z GŁOWĄ do końca świata i jeden dzień dłużej!

źródło: RCK