Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzieżowa Rada Miasta chce pomóc bezdomnym. Możesz dołączyć do akcji

Pomoc trafi do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju. Zbierane będą koce, poduszki, kołdry oraz nowa bielizna.

Młodzieżowa Rada Miasta chce pomóc bezdomnym. Możesz dołączyć do akcji
Młodzieżowa Rada Miasta organizuje zbiórkę koców, poduszek, kołder oraz nowej bielizny

- Wszystkie produkty zebrane podczas akcji zostaną bezpośrednio przekazane do Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju dla potrzebujących. Zachęcamy do uczestnictwa w zbiórce! Liczymy na Wasze dobre serce - zapowiadają organizatorzy.

Przedmioty, które pomogą bezdomnym w zimie, można przynosić w wyznaczonych terminach na plac przed kinem "Centrum":

  • 25 stycznia, godz. 15:30 - 17:00
  • 27 stycznia, godzina 15:00 - 16:30
  • 1 lutego, godzina 16:00 - 17:30
  • 3 lutego, godzina 14:30 - 16:00
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].