Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Tak promują się Krzyżanowice [WIDEO]

21.01.2021 08:57 | 0 komentarzy | d

Historia zaczyna się na międzynarodowej stacji kolejowej w Chałupkach, gdzie do swojej gminy z tytułem mistrzyń świata wracają z Pragi tancerki z tworkowskiego Uśmiechu. Potem kamera śledzi zakątki i wydarzenia pokazujące życie społeczne i atrakcje gminy. Krzyżanowice pochwaliły się najnowszym materiałem promocyjnym.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak wyjaśniają urzędnicy, film pt. „Gmina Krzyżanowice - odkryj, poznaj, zapamiętaj”, to produkcja przygotowana we współpracy z Raciborską Telewizją Kablową. – Ma ona nie tylko promować miejscowe krajobrazy i zabytki, ale także dokumentować bieżące wydarzenia. A wśród nich była ostatnio nie tylko modernizacja linii kolejowej, gminne inwestycje, ale także zakończenie budowy zbiornika Racibórz – informują urzędnicy.

Dodają, że władze samorządowe, podejmując decyzję o przygotowaniu kolejnego filmu, wyszły z założenia, że gmina to przede wszystkim ludzie. – To właśnie mieszkańcy mają przekonywać do poznania tego obszaru, ale także zamieszkania bądź zainwestowania w pięknie położonych przygranicznych miejscowościach – argumentują.

Zobaczcie wideo: