Piątek, 22 stycznia 2021

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nowiny Jastrzębskie o blokowaniu dojazdu do bloków

13.01.2021 01:02 | 0 komentarzy | ska

W styczniowym numerze Nowin Jastrzębskich przyglądamy się osiedlowym parkingom, na których realny jest problem tarasowania dróg pożarowych. Strażacy wyjaśniają przepisy z tym związane. 

Nowiny Jastrzębskie o blokowaniu dojazdu do bloków
Styczniowa okładka Nowin Jastrzębskich
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowiny Jastrzębskie o blokowaniu dojazdu do bloków

Oprócz tematu nieprzejezdnych dróg osiedlowych sprawdziliśmy również jak będzie wyglądać budżet na 2021 rok przyjęty przez radę miasta, odwiedziliśmy Galerię Dzwonków, aby stworzyć ciekawy fotoreportaż oraz przypomnieliśmy nieco z historii miasta - tragiczne wydarzenie, jakim był Marsz Śmierci. 

W Nowinach Jastrzębskich przeczytacie ponadto o niezwykłej wystawie fotografii Jastrzębskiego Klubu Fotograficznego "Niezależni", winnicy z sąsiednich Gołkowic, Fundacji Impuls, a także wydarzeniach kryminalnych z ostatniego miesiąca. 

W naszym dodatku "Jak leczyć się w pandemii" prezentujemy rozmowę z psychiatrą oraz reportaż o pielęgniarce, która najpierw pomagała pacjentom z COVID-19, a później sama stała się pacjentką. Szeroko omawiamy również temat szczepień w całym subregionie wraz z listą miejsc, gdzie można będzie przyjąć szczepionkę. 

Zachęcamy do lektury!

WERSJĘ ONLINE NOWIN JASTRZĘBSKICH ZNAJDZIECIE TUTAJ