Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

WAŻNE:

Przyjazny kącik czeka na uczniów

18.01.2021 07:00 | 0 komentarzy | art

W szkole w Gogołowej powstał nowoczesny i profesjonalny gabinet do spotkań uczniów z pedagogiem szkolnym i psychologiem.

Przyjazny kącik czeka na uczniów
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gogołowej mają do dyspozycji nowoczesny i przyjazny gabinet do spotkań z pedagogiem i psychologiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

GOGOŁOWA Projekt „Przyjazny kącik” polegający na doposażeniu gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego znalazł swój finał. Przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane dzięki darowiźnie Fundacji JSW oraz zaangażowaniu wielu ludzi.

Czym jest przyjazny kącik? Jak tłumaczą w Gogołowej, to nowoczesny i profesjonalny gabinet, w którym uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach z pedagogiem i psychologiem. Miejsce jest przyjazne i otwarte dla każdego ucznia, rodzica, nauczyciela. Dzięki dotacji pozyskanej z Fundacji JSW gabinet został wyposażony w nowoczesne pomoce terapeutyczne. – Drogie dzieci znajdziecie tutaj wygodne siedziska, spotkacie misia Gustawa, odpoczniecie przy relaksującej muzyce w blasku terapeutycznego światła i zapachu. Szkoła to nasz drugi dom, to tutaj spędzamy dużo czasu, Wasz Przyjazny kącik czeka.....a gdy już wrócicie w mury szkoły to rozmowom nie będzie końca. Zapraszam – mówi szkolny pedagog Weronika Konieczny.

– Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi w realizacji projektu. Tylko z Wami, tylko z Waszym uśmiechem to się udało. Dziękuję Pani dyrektor, entuzjastce nowoczesnych pomocy terapeutycznych, Panu woźnemu, który okazał się świetnym malarzem, paniom sprzątaczkom i pani pomocy nauczyciela, które są fantastycznymi montażystkami mebli, architektkami wnętrz. Razem możemy wszystko. Najlepszymi recenzentami przedsięwzięcia sfinansowanego z darowizny Fundacji JSW oraz naszej współpracy i jej efektów będą uśmiechnięte twarze przedszkolaków i uczniów naszej szkoły – dodaje.

(art)