Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Kultura

Ferie z biblioteką 2021: spotkanie z Elizą Piotrowską [ZAPOWIEDŹ]

29.12.2020 18:10 | 0 komentarzy | d

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a w ramach zaplanowanych przez raciborską bibliotekę zajęć twórczych i edukacyjnych dla najmłodszych nie brakuje atrakcji.

Ferie z biblioteką 2021: spotkanie z Elizą Piotrowską [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już 4 stycznia „Ferie z biblioteką 2021” rozpocznie „literacka gra kanapowa”, natomiast w piątek 8 stycznia o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie autorskie online z Elizą Piotrowską - autorką i ilustratorką popularnych książek dla dzieci, m.in. serii: Ciocia Jadzia, Święci uśmiechnięci, Zielone bajki. Eliza Piotrowska jest również autorką ilustrowanych przewodników po polskich miastach oraz książek edukacyjnych. Stale współpracuje z pismami dla dzieci. Jest laureatką ogólnopolskich konkursów literackich i plastycznych oraz uczestniczką wielu nagradzanych inicjatyw edukacyjnych. Jest też poetką, tłumaczką z języka włoskiego oraz krytykiem sztuki. Na co dzień mieszka w Brazylii i dużo podróżuje.

Spotkanie z Elizą Piotrowską odbędzie się w formule online 8 stycznia 2021 o godzinie 12.00 pod linkiem: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-eliza-piotrowska


Wszystkie aktualne informacje dotyczące „Ferii z biblioteką 2021” znajdują się na stronie internetowej biblioteki pod adresem www.biblrac.pl.

Informacje o poszczególnych wydarzeniach w ramach „Ferii z biblioteką 2021” (kliknij aktywny link):

źródło: MiPBP Racibórz