Sobota, 10 kwietnia 2021

imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

RSS

WCK organizuje dla dzieci trzy konkursy na ferie zimowe

29.12.2020 10:25 | 0 komentarzy | AgaKa

Obostrzenia związane z koronawirusem nieco uszczupliły możliwości spędzenia ferii zimowych. Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało dla dzieci konkursy plastyczne i pisarskie.

WCK organizuje dla dzieci trzy konkursy na ferie zimowe
Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszeniowe do pobrania znajdują się na oficjalnej stronie WCK w informacji "Konkursy na ferie"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwszym jest konkurs plastyczny „Zima jak z bajki” [otwiera się w nowym oknie] skierowany do dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. Pracę należy wykonać dowolną techniką płaską w formacie A-4 (farby, kredki, ołówek czy wyklejanka) i dostarczyć do skrzynki stojącej przed wejściem głównym WCK w godzinach: 7.00–15.00.

Młodzi kreatorzy mody z pewnością będą chcieli wziąć udział w konkursie na bajkowe przebranie. Bibuła, resztki materiałów, wstążki, elementy dekoracyjne - to wszystko może posłużyć do stworzenia bajkowej kreacji, w której wystarczy się sfotografować, a zdjęcie przesłać mailowo do WCK.

Z myślą o starszych uczniach (10–14 lat) przygotowano konkurs „Zimowa opowieść”, w którym można dać upust literackim fantazjom. Ważne, by opowiadania miały ciekawą fabułę i oryginalne podejście do tematu.

Na wszystkie prace WCK czeka do 14 stycznia.