środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

Patrol

WAŻNE:

Poważny wypadek na Podhalańskiej. 77-letnia piesza potrącona na pasach

23.12.2020 13:42 | 0 komentarzy | ska

We wtorek 22 grudnia o 14.47 policjanci z Jastrzębia-Zdroju przyjęli zgłoszenie o potrąceniu pieszej na pasach na ul. Podhalańskiej. Kobieta została uderzona przez białego busa, który oddalił się z miejsca wypadku. 

Poważny wypadek na Podhalańskiej. 77-letnia piesza potrącona na pasach
Do potrącenia pieszej doszło na ul. Podhalańskiej na wysokości Biedronki. fot. Jastrzębie-Zdrój - informacje drogowe 24h
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poważny wypadek na Podhalańskiej. 77-letnia piesza potrącona na pasach

Na miejsce wezwano pogotowie i straż pożarną. Kobiecie udzielono pierwszej pomocy i przewieziono do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie trafiła na oddział intensywnej terapii w stanie ciężkim.

W tym czasie policjanci podali do wszystkich patroli w terenie informacje o białej furgonetce, która może mieć uszkodzony przedni zderzak. Taki samochód znaleziono zaparkowany na ul. Jasnej. Bus miał uszkodzony przód. W środku siedział kierowca, od którego policjanci wyczuli alkohol. Pobrano mu krew do badania, natomiast samochód sprawdzili technicy kryminalistyki. 

Kierowcą busa był 41-letni mieszkaniec Żor. 77-latka przebywa pod opieką lekarzy na oddziale intensywnej terapii. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy, natomiast po otrzymaniu wyników na obecność alkoholu we krwi postawione zostaną ewentualne zarzuty.