Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Arkadiusz Ziental o 2021 roku: łatwo nie będzie

03.01.2021 07:00 | 0 komentarzy | mad

Arkadiusz Ziental (na zdj.), Radny Gminy Kornowac (sołectwa Rzuchów) ocenia 2020 rok oraz mówi o oczekiwaniach względem kolejnego.

Arkadiusz Ziental o 2021 roku: łatwo nie będzie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mijający rok zapamiętam jako czas wzmożonej i intensywnej pracy w Radzie Gminy Kornowac. Mimo że to moja pierwsza kadencja radnego nie było wiele czasu na naukę. Na początku były zapowiedzi dużych inwestycji w Gminie tj. remont drogi wojewódzkiej, przetarg na montaż OZE na budynkach mieszkalnych. Z biegiem czasu było tylko trudniej, a to stan epidemii i towarzyszący społeczny niepokój. Potem różnego rodzaju zakazy, nakazy, ograniczenia sanitarne a w tym wszystkim należało się odnaleźć i pracować dalej. Udało mi się przezwyciężyć te trudności i oceniam ten rok pozytywnie. 

W nadchodzący rok patrzę z nadzieją przezwyciężenia koronawirusa, który skutecznie utrudnia plany. Przyszły rok zapowiada się bardzo pracowicie - budżet uszyty na miarę możliwości z dużym prawdopodobieństwem uda się zrealizować zamierzone cele. Dobra praca wójta, pracowników urzędu gminy oraz Rady Gminy Kornowac, utwierdza mnie w tym przekonaniu. Już wiem, że czeka nas kilka trudnych decyzji, do których należy się rzetelnie przygotować. Łatwo nie będzie.Ludzie:

Arkadiusz  Ziental

Arkadiusz Ziental

Radny gminy Kornowac