Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Gerard Depta: 2020 rok był dobry dla Kuźni Raciborskiej

01.01.2021 19:00 | 0 komentarzy | mad

Gerard Depta, przewodniczący Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej, a zarazem radny Turza mówi o blaskach i cieniach 2020 roku.

Gerard Depta: 2020 rok był dobry dla Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Plusy: największymi plusami 2020 roku według mnie, jako przewodniczącego Rady Miejskiej są liczne zrealizowane inwestycje na terenie całej gminy. Jako mieszkańca Turza, najbardziej cieszą mnie zmiany, jakie zostały wprowadzone właśnie w Turzu, czyli mojej rodzinnej miejscowości. Udało się między innymi wyremontować odcinek drogi na ulicy Raciborskiej oraz podłączyć budynek przedszkola i WOK-u do instalacji gazowej. Sądzę, że dla naszej gminy to był dobry rok.

Minusy: w minusach nie sposób nie wspomnieć o sytuacji covidowej, która dopadła cały świat. Było to coś zupełnie nowego i musieliśmy nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. Z pewnością jest to trudny okres dla nas wszystkich.

Podsumowanie: jestem zadowolony z tego co udało się zrealizować w tym roku. Sądzę, że mimo wielu nieprzyjemności, jakie dotknęły nas wszystkich w tym roku, było również wiele pozytywnych momentów.

Oczekiwania wobec 2021: oczekiwań na przyszły rok jest wiele. Głównie to pomyślne zrealizowanie termomodernizacji budynku OSP w Turzu oraz WOK-u jak i podjęcie działań, dzięki którym pozostały odcinek drogi przy ulicy Raciborskiej zostanie wyremontowany. Życzę wszystkim mieszkańcom gminy Kuźnia Raciborska udanego 2021 roku i oby nie był gorszy niż poprzedni!Ludzie:

Gerard Depta

Gerard Depta

Przewodniczący rady miejskiej w Kuźni Raciborskiej